Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #17979, Insolvence a náborový příspěvek

Insolvence a náborový příspěvek, Exekuce a insolvence

Dobry den, mam takovy zajimavy dotaz. Budu nyni vstupvovat do insolvence. A za 3 mesice me ceka nastup do nove prace, kde bych mel dostat naborovy prspevek 75 000 Kc. Zajima me, jak se bude nahlizet na tyto penize. Zda si je muzu nechat nebo jak to bude. Nejde mi totiz do hlavy, jak mi muzou sebrat penize, ktere vlastne ani nejsou moje. Protoze kdyz nesplnim zavazek 5 let pracovni doby ke ktere se upisu, tak musim penize vratit zpet. Zaroven budu dostavat odstupne nejakych 50 000 Kc z me minule prace. Tak ta stejna otazka. Jak se nalozi s temito penezi? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

jednorázově vyplácené odstupné i náborový příspěvek budou klasifikovány jako mimořádné příjmy, které ins. správce použije na umoření vašich dluhů. Tyto příjmy je třeba nahlásit ins. správci.