Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #9392, Insolvence a odmítnutí pohledávek

Insolvence a odmítnutí pohledávek, Exekuce a insolvence

Pokračování dotazu č. 9383: Chci se jeste zeptat - muze tedy pozadavek davat k soudu ins. spravce ohledne neplatnosti pohledavky? Mam znamou ktera ma to same a jeji spravce podaval zaloby na spolecnosti ohledne neplatnost smlouvy ale zda sem mi, ze muj insolvencni spravce s tim nechce nic mit, ze nechce nic delat. Prvne mi rekne at si pripravim veskere podklady co jsem vse platila atd., ja vse nachystam a pri schuzce mi rekne, ze se s tim hrabat nebude a ze si mam dobre rozmyslet ktere chci odmitout a proc.

Dobrý den,

insolvenční správce řeší váš osobní bankrot včetně přezkumu pohledávek (za to je také placen). Nemůžete po něm ale chtít, aby za Vás vedl soudní spory s úvěrovými institucemi a někoho žaloval. Osobně nebankovním společnostem s RPSN ve výši stovek-tisíců procent určitě nefandím, ale problém který jste si způsobila musíte také sama vyřešit (vyhledat odbornou právní pomoc/najmout právníka, sepsat žalobu, absolvovat soudní řízení).