Co se stane s příjmy z mateřské brigády v insolvenčním řízení?

Dobrý den, mám k mateřské brigádu, jsme s manželem v insolvenčním řízení. Jestli jsem to správně pochopila, tak příjmy z brigády se do usnesení o schválení insolvence nehlásí a zůstávají mi v celé výši. Jakmile toto usnesení bude vydáno, tak příjmy z brigády se odesílají ins. správci? Mateřskou mám 6 200 Kč. Příjem z brigády cca 5 000 Kč. Moje nezabavitelná částka je 9 643 Kč (manžel, dítě). Znamená to, že do mojí nezabavitelné částky mi poté bude ins. správce část peněz, které mu z brigády zašlu posílat zpět? (tedy 3 443 Kč z těch 5 000 Kč, co mu budu posílat?) Děkuji mnohokrát za vysvětlení.

Dobrý den,

z celkového příjmu 11 200 Kč by Vám při 2 vyživovaných osobách (dítě a manžel) mělo zbývat 10 162 Kč. Zároveň však v rámci insolvence musíte splácet min. 2 200 Kč měsíčně. Doporučuji se domluvit s insolvenčním správcem na podmínkách, které by Vám umožnily zdárně projít insolvencí.