Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #9308, Insolvence, koronavirus a propad příjmů

Insolvence, koronavirus a propad příjmů, Exekuce a insolvence

Prosím, správce podává soudu zprávu o plnění oddlužení každých 6 měsíců. Zajímá je vždy předpokládané plnění pouze vždy za toto období 6 měsíců? Jde mi o to, pokud bych 3 měsíce vydělal výrazně méně, ale celkově po těch 6 měsících by to stačilo na 30% předpokládaného plnění, zda by bylo vše v pořádku a důležitý je výsledek vždy po těch 6 měsících a ne každý měsíc jednotlivě. Děkuji

Dobrý den,

obvykle záleží na doporučení insolvenčního správce (který je s Vámi v kontaktu na měsíční bázi) zda v oddlužení pokračovat či nikoliv. On by měl monitorovat vaši snahu plnit podmínky insolvenčního řízení.