Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #9328, Insolvence, koronavirus a ztráta zaměstnání

Insolvence, koronavirus a ztráta zaměstnání, Exekuce a insolvence

Dobrý den přeji, jsme s manželkou v insolvenci již třetím rokem, ja OSVČ a manželka zaměstnanec. Řádně platíme splátky. Teď se obávámne ohledně koronaviru. Jak postupovat dále? Zatím oba pracujeme ale co když za chvilku nebudeme? Děkujeme za odpoveď.

Dobrý den,

v souvislosti s krizí koronaviru bych se dlouhodobé ztráty práce neobával. Vláda slibuje masivní podporu zaměstnanosti a i bez této podpory je třeba zmínit, že poslední roky byla nezaměstnanost v ČR prakticky nulová. Naopak byl velký problém obsadit stovky tisíc pracovních míst. I kdyby tato místa zanikla, vrátíme se z extrémní nulové nezaměstnanosti do normálu.