Můj známý mi posílá zprávy po přihlášení na Moje banka - je možné, že mě sleduje?

31.8.2021 Banka

Dobrá den, mám problém. Za posledních 14 dní jsem se nevím cca 3 krát přihlásil na Moje banka, ale asi dvakrát vždy když jsem se přihlásil mi přišla smska od určitého člověka kterého znám. Normální text v ní byl. Je možné, že by nějak mohl sledovat můj účet? Případně jak to zjistím nebo jak to udělat, aby se dotyčná osoba už nemohla na můj účet už přihlásit? Nemyslím si, že by to byla náhoda. Co si o tom myslíte? Budu moc rád za odpověd.

Dobrý den,

v případě podezření na neoprávněný přístup do vašeho internetového bankovnictví kontaktujte vaši banku (KB) a domluvte se na dalším postupu. Neumím takto posoudit, zda nemáte např. zavirovaný telefon, či zda se Vám známý dostává na účet jiným způsobem.