Jak na prodej bazarového zboží, Osobní a rodinné finance

Pokračování dotazu č. 22174: Dobrý den, v reakci na již zodpovězený dotaz mám dodatečnou otázku. Také předpokládám, že FO nebude ochotný zaslat kopii občanského průkazu. Jak mám ale postupovat v případě, že od FO kupují bazarové zboží, které se chystám následně prodat, ale nemám k dispozici údaje o prodejci? Je to možné nějak řešit nebo to prostě dělat nelze? Je rozdíl mezi osobním předáním (platba v hotovosti) a online obchodem (platba na účet)?

Dobrý den,

prodeji bazarového zboží se nevěnujeme - jsme schopni Vám poradit ohledně daní a pojištění, ale neznáme náležitosti vašeho podnikání (co všechno musíte administrativně plnit, jak evidovat prodávající atd.).