Jak se zbavit akcií NWR?, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
12.3.2021 Akcie a investice

Vážený pane Jermáři, hledám informace ohledně zrušení akcii NWR. Přitom jsem narazila na Vaši odpověď na internetu. Mám z minulosti 100 akcií, které chci zrušit a nevím si rady. Kvůli těmto akciím nemohu zrušit portfoliový účet. Nemáte radu, jak se vzdát vlastnictví k těmto akciím? Předem Vám děkuji za informaci.

Dobrý den,

akcie zrušit nelze, můžete je pouze převést na jinou osobu (případně zaniknou při zániku společnosti). Vedení portfolio účtu Vás ročně nic nestojí.