Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #14511, Kamarád na mě chce něco přepsat

Kamarád na mě chce něco přepsat, Podvod

9.6.2021 Podvod

Dobrý den, mám známého, který by přepsal darovací smlouvu, ale háček je v tom, že je to zřejmě i s dluhy, které chce splatit ze zdrojů, které má pozastavené. Je to asi velké riziko, ale jak zjistit, že to tak je jak říká? Vypadá že má přehled a vše chce dělat přes notáře a advokátku. Když na mne přepíše dar. smlouvu, přepíše taky dluhy? Nebo se to dá napsat tak, aby nebyly dluhy na mne?

Dobrý den,

proč by Vám kamarád měl chtít darovat svůj majetek, když má sám velké dluhy? To nedává žádný smysl. Takto se podvodníci zbavují předlužených společností, které přepisují na nic netuší oběti (Vás).