Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17279, Kdo mi půjčí peníze?

Jak získat půjčku a snížit splátky při více věřitelích a negativním rejstříku dlužníků?

Nejlevnější půjčka od Zonky
14.3.2022 Půjčka

Dobrý den, mám více věřitelů, i u nebankovních institucí.. Rád bych vše splácel, ale je to na mě moc. Insolvence (bankrot) mi umožněn nebyl a bohužel jsem se také dostal do negativního rejstříku dlužníků. Potřeboval bych nějak dostat 450 000 Kč na 4 roky s tím, že bych platil klidně 14 000 Kč měsíčně. Bohužel nyní splácím okolo 23 000 Kč a mám příjem 24 000 Kč. Děkuji moc za varianty řešení.

Dobrý den,

s negativními záznamy v registrech Vám nikdo další peníze nepůjčí. Jedinou šancí je tak insolvence. Z jakého důvodu Vám byla zamítnuta?