Jak rychle se zbavím dluhů při splácení 7 tisíc měsíčně?

Dobrý den, prosím Vás, mám přesně rok insolovenci - dluh mám 300 tisíc korun. Za ten rok mám splaceno 60 tisíc korun, nyní mám ale poloviční úvazek ve škole jako učitelka a nehrozí, že bych měla plný, tudíž od tohoto měsíce splátky řešíme darovací smlouvou mého partnera ve výši 5 tisíc korun. Zajímá mě, jestli kdybychom posílali na oddlužení třeba 7 tisíc měsíčně je reálné, že mi oddlužení skončí za 3 roky respektive už za dva nebo ne? Popřípadě jestli mám zůstávat na částce 5 tisíc korun, které mi navrhl správce nebo si posílat na účet majetkové podstaty více a bude to rychleji splaceno nebo stejně budu splácet 5 let. Děkuji

Dobrý den,

pokud během 3 let splatíte min. 60% přihlášených pohledávek (tedy 180 tisíc z 300 000 Kč), bude Vám insolvence ukončena již po 3 letech. Doporučuji si vše dobře spočítat, aby Vám to takto vyšlo. Z každé měsíční splátky jde na odměnu ins. správce 1 100 Kč (to se do splacené částky nepočítá).