Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #6903, Kolik by nám zůstalo v insolvenci?

Kolik by nám zůstalo v insolvenci?, Exekuce a insolvence

Dobry den, chtěli bychom si s manželkou vyřídit insolvenci. Manželka je na rodičovské dovolené a bere 7 600 Kč, máme spolu jedno dítě a druhé má z předchozího vztahu. Na tu bývalý nic neplatí. Já jsem zaměstnaný a beru 14 500 Kč hrubého a mam k tomu doplňkovou živnost. Na tu si vydělám průměrně 17 000 Kč za měsíc. Kolik by nám zůstalo při vyřízení insolvence? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

s příjmem 31 500 Kč a 3 vyživovacími povinnostmi (manželka a 2 děti) by Vám v insolvenci zůstávalo 17 680 Kč. Manželce by zůstávala celá rodičovská ve výši 7 600 Kč.