Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #7213, Kolik mi bude zůstávat navíc od června 2019?

Kolik mi zůstane peněz po odpočtu daní a povinných výdajů? Jak funguje vyplácení přesčasů a jak na ně žádat? Jaká jsou omezení během insolvence?

Prosím kolik mi má podle nového zůstávat peněz? Čistá mzda 27 000 Kč a žádnou vyživovací povinnost. A také prosím o vysvětlení, když dělám přesčasy, které nejsou povinné, mám nějaký nárok na peníze z přesčasů? Třeba po nějaké žádosti? A také během insolvence kterou mám 4. rok, mohu si koupit co chci? Třeba auto, když jsem na něj našetřil během insolvence? Každý měsíc jsem si schovával 4 000 Kč. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

s čistou mzdou 27 000 Kč a bez vyživovacích povinností Vám od červnové výplaty bude zůstávat 12 858 Kč. Vše nad 26 000 Kč jde umoření dluhů, tedy z případných dalších přesčasů by Vám nic nezůstávalo. Auto a cokoliv dalšího si samozřejmě koupit můžete.