Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #6702, Kolik mi mají strhávat v insolvenci?

Kolik mi mají strhávat v insolvenci?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsme s manželkou v insolvenci rok, máme dvě děti a nechápu. Mám každý měsíc jinou srážku a manželka to samé. Kolik nám má být tedy sráženo a kolik nám má zůstat? Jednou jsem dokonce dostal jen 10 000 Kč a správce to moc neřeší. Prý to budou muset doplatit, ale kdy to nevím. Vůbec to nechápu, děkuji.

Dobrý den,

přesná výše srážek je závislá na výši Vašeho čistého měsíčního příjmu. Pokud pracujete např. na směny či máte jiné příplatky, vyděláváte si každý měsíc trochu jinak. Proto se může lišit i výše nezabavitelného minima.