Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #8534, Kolik nám zůstane v insolvenci?

Jaký je rozsah našeho dluhu v insolvenci a kolik nám zůstane k životu?

Dobrý den, meme s manzelem spolecnou insolvenci. 4 deti, z toho manzel jeste jedno dite s byvalou partnerkou. Spolecny dluh 480 000 Kc. S advokatkou jsme meli domluvene snizene splatky, pak nam soud dal insolvencniho spravce, ktery nam vypracoval smlouvu a bohuzel nasi nezkusenosti zaskrtnul, ze o snizenou splatku nezadame. Jiz jsme se 2x odvolali a bylo nam to zamitnutne. Chtela bych se zeptat tedy, kolik nam ma respektive manzelovi zustavat. Ja jsem na rodicovske dovolene, beru 7 600 Kc a manzel i s ulevami na deti 29 000 Kc. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vy z příjmu 7 600 Kč nebudete platit nic, manžel z příjmu 29 000 Kč při 6 vyživovaných osobách (manželka a 5 dětí) bude splácet 8 320 Kč.