Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #8301, Kolik peněz lze vybrat z bankomatu?

Kolik peněz lze vybrat z bankomatu?, Banka

16.12.2019 Banka

Dobrý den, kolik je možné kartou Visa nebo MasterCard vybrat USD z bankomatu Travelex na letišti Václava Havla v Praze? Je částka omezená přímo bankomatem, nebo výší limitu pro den/nastavení na účtě?. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

limitem pro výběr z bankomatu jsou technické možnosti bankomatu, kdy většina zařízení na 1 výběr vydává max. 50 bankovek. Samozřejmě je nutné dodržet individuální limity pro karetní transakce nastavené uživatelem (a případně zastropované bankou).