Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #16269, Končím v práci a jsem v insolvenci

Končím v práci a jsem v insolvenci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsem v insolvenci. Ukončuji PP dohodou (mám ji na rok) ze zdravotních důvodů. Jak postupovat? Chtěl bych vědět co mohu a nemohu. Pokud budu na ÚP, kolik mi pak zbude (16 500 čistého)? Práci si dokáži najít. A co pak bude třeba - jaké druhy práce?

Dobrý den,

skončit v práci můžete, ale nadále musíte plnit podmínky oddlužení (u řízení zahájených před 6/2019 splatit min. 30% přihlášených pohledávek, u řízení zahájených po 6/2019 splácet měsíčně min. 2 200 Kč a projevit snahu). Z čistého příjmu 16 500 Kč by Vám bez vyživovaných osob (děti, manželka) zůstávalo 10 750 Kč.