Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23081, Konsolidace půjček a pochybení banky

Konsolidace půjček a pochybení banky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
3.3.2024 Půjčka

Dobrý den, už nevím na koho se obrátit. Až nyní jsem zjistila, jak velký dluh u společností mám. Mimo jiné jsem i v exekuci. Popíši ve zkratce. Při konsolidaci, která mi byla nabídnuta, pracovník banky poslal peníze které se měly splatit úplně jinam. A já platila vše dál plus vyšší částku kvůli konsolidaci. Řešilo to spoustu pracovníků banky, ale nikdo si s tím nevěděl rady. Já pak dál ve sporu už nemohla pokračovat. Byla jsem sama proti zapírání pracovníka banky. Jelikož jsem v tuhle chvíli úplně totálně zadlužená, chci celou situaci začít řešit, vyřešit to a dojít ke spravedlnosti!

Dobrý den,

došlo-li k pochybení pracovníka banky, můžete vše řešit těmito bezplatnými způsoby:

  • podáním reklamace
  • stížností k ombudsmanovi banky
  • sporem přes Finančního arbitra

Pokud ani jedna z cest výše nepovede k žádanému/smírnému výsledku, je možné vše řešit i právní cestou (předžalobní výzva, soud).