Jak se bude počítat moje splátka insolvence, když jsem doma na 70% a mám vyživovací povinnosti?

Dobrý den, mam insolvenci a mám fixni splátku 15 000 Kč každý měsic, nyni v únorové vyplatě byla menší, stáhli mi 10 800 Kč a nyní si mají ještě stáhnout 4 200 Kč. Ale tím že je firma zavřená a jsme doma na 70% nevim jestli si stáhnou 15 000 Kč a ještě 4 200 Kč. Jestli mi zustane minimum nebo si zase stahnou méně aby mi zůstalo minimum, ale co pak s tim že nebudu mit splněnou tu povinnou splátku, aby mi to nezrušili. Mam 2 vyživovací povinnosti, syna a manžela. A platím to od 12/2018. A celkově budu mit plněni 100%. Děkuji

Dobrý den,

splátky v insolvenci nejsou fixní, ale vždy závisí na výši příjmu (s poklesem příjmu srážky automaticky klesají). Splatíte-li během 5 let min. 30% dluhů, bude insolvence ukončena úspěšně.