Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #9473, Koronavirus a zmrazení insolvence

Koronavirus a zmrazení insolvence, Exekuce a insolvence

Dobrý den, bude se návrh ministerstva financí na plošné zmražení splátek úvěrů a hypoték vztahovat také na insolvence? Děkuji.

Dobrý den,

u zmrazení splátek úvěrů se zatím jedná pouze o návrh jednoho člena vlády (neznáme konkrétní podobu podmínek ani nevíme, jestli to bude schváleno). V každém případě toto určitě nebude mít nic společného s exekucemi a insolvencemi (u kterých se taktéž uvažuje o úlevách, ale zatím bez konkrétních obrysů).