Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17227, Kreditní karta a bonita

Kreditní karta a bonita, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
9.3.2022 Půjčka

Hezky den, chci se jen zeptat. Mame predjednany uver u banky na 800 tisic. Prijmy mame, vlastnime dum, jine pujcky nemame. Jen vlastnim kreditni kartu, ktera bude doplacena a za 14 dni bude ukoncena. Bude to mit vliv na udeleni uveru? Zkazi nam to bonitu? Karta byla pouzita jednou a zaplacena do 14ti dnu. Dekuji.

Dobrý den,

banka při schvalování půjčky ověřuje vaši bonitu. Především se kontroluje, zdali máte dostatečné příjmy pro splácení všech závazků (stávajících i budoucích půjček). Nevyčerpaný úvěrový rámec z kreditní karty se Vám počítá do stávajících úvěrů a snižuje tedy vaši bonitu. V případě dostatečných příjmů Vám to žádné problémy nezpůsobí. V případě nižších příjmů a nedostatečné bonity by kreditka mohla být zbytečnou překážkou v získání půjčky