Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15201, Mám 6 půjček a potřebuji půjčit další peníze

Mám 6 půjček a potřebuji půjčit další peníze, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.8.2021 Půjčka

Dobry den, mam dva ucty u jinych bank, jeden puvodni a jeden kvuli hypotece. Na prvnim mam 3 uvery cca. 367 000/30 000 a 20 000 Kc. Dohromady splacim cca 5 700 Kc. Na druhem mam uver 20 000 Kc se splatkou 440 Kc. A hypoteku ze stavebniho sporeni, kde dluzim 1 500 000 Kc a splacim 6 000 Kc. Ted jsem si vzal nebankovni uver 100 000 Kc s nevyhodnym urokema a splatkou 5 728 Kc na 42 mesicu. Prijem mam cca 31 000 Kc cisteho. Jde mi jen o to pujcit si nekde dalsich 100 000 Kc na zaplaceni nevyhodneho uveru, aby se mi snizila mesicni splatka. Dekuji

Dobrý den,

na splátky všech úvěrů byste neměl dávat více než 45% svých příjmů. Vy z příjmu 31 000 Kč splácíte měsíčně téměř 18 000 Kč (58%), máte 6 úvěrů a jste předlužen. Nikdo Vám další peníze nepůjčí. Zatněte zuby, snižte své výdaje na minimum, dočasně zvyšte příjmy (směny navíc, brigády) a splácejte co to jde. Jinak riskujete exekuce, osobní bankrot a ztrátu nemovitosti. A hlavně se odnaučte žít na dluh. Úvěr ze stavebního spoření (hypotéka) na pořízení vlastní střechy nad hlavou či rekonstrukci je jistě dobrá investice a má smysl. Ale ostatní spotřebitelské a nebankovní půjčky jsou proti všem pravidlům finanční gramotnosti.