Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4415, Mám šanci získat půjčku?

Jak získat úvěr ve výši 300 000 Kč a více bez platební historie? Doporučujeme banku, která přihlíží i k vašim individuálním podmínkám!

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.3.2018 Půjčka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně úvěru, můžete doporučit nějakou banku v případě zájmu o částku 300 000 Kč a více? Kolega nemá bankovní účet, dálkově studuje školu a neměl potřebu si ho zřizovat, je zaměstnán, výplata probíhá v hotovosti, smlouva je na dobu neurčitou s platem okolo 25 000 Kč, věk 19 let, nemá nikde žádnou platební historii. Byly jsme v minulé době žádat s kamarádem, který byl také bez platební historii a Air Bank nabídla pouze 50 000 Kč. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

věk 19 let, nulová platební historie a výplata v hotovosti, to je kombinace velmi rizikových faktorů. Obávám se, že většina bank Vám o moc více nepůjčí. Půjčka 300 000 Kč je poměrně velký závazek, při RPSN 6% a splatnosti 7 let vychází měsíční splátka na cca 4 500 Kč. Hrubá mzda 25 000 Kč je v čistém cca 20 000 Kč, tedy čtvrtinu mzdy byste následujících 7 let dával na splácení půjčky. Co chcete za půjčené peníze koupit? Jste ve věku, kdy budete časem pořizovat vlastní bydlení a zakládat rodinu. I kdyby Vám banka nyní 300 000 Kč půjčila, dalších 7 let byste nezískal žádný další úvěr (hypotéka na bydlení). Velmi by Vám to zkomplikovalo Vaši budoucnost. Nejedná-li se o půjčku na vlastní bydlení či rozjezd podnikání, úvěr nedoporučuji. Mrkněte na naše články Půjčujeme si odpovědně a Půjčka - mám šanci ji získat?