Mohu znovu do insolvence?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chci se optat, zda je možné požádat o insolvenci znovu. Kamarádka totiž splatila prvni insolvenci v červenci 2018, pak se rozvedla a byla nucena si sehnat byt, takže si musela vzít nebankovní půjčku a odešla předčasně do důchodu. A teď má jen důchod a potřebovala by ty půjčky dát do insolvence. Celkem dluží 150 000 Kč a výše důchodu je 12 455 Kč.

Dobrý den,

jak skončila insolvence v roce 2018? Pokud nebyly uhrazeny všechny přihlášené pohledávky a část dluhů byla prominuta, bude možné o další insolvenci požádat až za 10 let od data ukončení předchozí insolvence (červenec 2028).

Tento dotaz jste dnes do poradny zadala celkem 63x. Pokud byste měla jakékoliv další dotazy, stačí každý dotaz zadat vždy jen jednou (opakovaným zadáním dotazu nedostanete rychlejší ani jakkoliv lepší odpověď).