Může mi růst dluh v exekuci?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v roce 2013 mi vznikl dluh u Fio banky, který následně přešel v exekuci. V září 2020 jsem začala exekuci splácet a nyní mi přišel dopis, že u Fio banky dlužím 70 tisíc. Je to možné, když je dluh v exekuci, aby takto stále narůstal?

Dobrý den,

dluhy v exekuci jsou navyšovány o úroky z prodlení a náklady vymáhání. Exekuce Vám výši dluhu nezmrazí.