Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4488, Nákup televize na úvěr

Nákup televize na úvěr, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
22.3.2018 Půjčka

Prosím o informace, jak dostat zprávu, když mně již podruhé zasíláte SMS, že jsem neodeslal splátku. První SMS jsem dostal 22.2. 2018 a ihned jsem se snažil získat do Vás informaci, co se děje. Splátku 733 Kč jsem odeslal včas (dostal jsem i od vás potvrzení, že byla přijata). Dnes 22.3.2018 jsem dostal stejnou zprávu - je zasílána automatem, nelze na ni odpovědět. Ani nevím, kdo vše může řešit. NIKDO Z vaší banky NEODPOVÍDÁ! Doufám, že někdo již odpoví! Nechci zprávu, že se ozvete. Dne 14.3. jsem dostal mail, jste dostali platbu na úvěrový účet! Další mail jsem dostal od Isabel Fečové, kde jsou nějaké komplikace a že se ozvete až budou komplikace opravené. Už jsou, protože psát na mailovou adresu info@hellobank.cz už nechci. Stejně se nic nedozvím. Jen to, že jste mně změnili mé osobní údaje. NEVÍM JAKÉ. Už mě začíná mrzet, že jsem si vzal půjčku na platbu za televizi u prodejce. Bohužel tam byla původní banka, ale přechodem na banku Hello nikdo nekomunikuje. Prosím ozvěte se. Nejlépe mailem. Po telefonu nic řešit nechci. Sdělte mě následující: Co znamenají vaše SMS zprávy, jak se dostat na kontrolu účtu internet bankou, proč mně píšete, že mám kartu, když žádnou od vás nemám! Pokud je jiné výše splátek, tak chci vědět všechny podmínky, pokud se něco změnilo.

Dobrý den,

nejsme vaše banka, ale poradenský portál. Dotazy ohledně upomínek směřujte přímo na vaši banku. Mohu-li doporučit, už si nikde více žádnou elektroniku na úvěr nekupujte. Peníze bychom si měli půjčovat pouze za účelem investice (např. bydlení na hypotéku, výrobní nástroj pro výkon povolání, atd.). Půjčovat si na spotřebu (nábytek, elektronika, dovolená, dárky pro děti) je velmi špatné a zcela v rozporu s pravidly finanční gramotnosti. Televize bude ztrácet hodnotu rychleji než Vy budete splácet svůj dluh. Každá půjčka je riziko. Můžete přijít o zdroj příjmů (ztráta zaměstnání, nemoc, úraz). Co pak s dluhem? Vyplatí se kvůli takové malichernosti jako nová televize riskovat exekuce a osobní bankrot? Doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně