Nastavení plateb SIPO, Platba

1.2.2020 Platba

Pokračování dotazu č. 8783: Díky za odpověď vážený pane Petře Jermáři, ale není mi jasné "předání souhlasu přes internetbanking". To mně prosím vysvětlete. Díky předem

Dobrý den,

SIPO funguje velmi jednoduše. Na začátku každého měsíce se Česká pošta dotáže všech bank, u kterých účtů je udělen souhlas se SIPO. Tam kde souhlas udělen je, provede se během měsíce inkaso platby. Chcete-li začít platit SIPO z Vašeho účtu, stačí pomocí internetbankingu u vašeho účtu nastavit souhlas se SIPO pro vaše spojovací číslo.