Jak získat další půjčku nebo navýšit stávající půjčku při čistém příjmu 28-29 tisíc korun měsíčně?

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.1.2023 Půjčka

Dobrý den, mám dotaz ohledně půjčky. Půjčil jsem si od své banky 20 tisíc korun. A mám za sebou první splátku, ale potřeboval bych si půjčit nebo navýšit půjčku o cca 70 tisíc korun. Můj čistý příjem je někde okolo 28-29 tisíc a měsíčně. Moje měsíční výdaje jsou do 20 tisíc korun. Mám možnost si zažádat o další půjčku, nebo navýšení stávající půjčky? Anebo nemám šanci a musel bych si danou částku došetřit sám? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

čistý příjem 28 000 Kč je dostatečný i pro půjčku 90 000 Kč. Můžete tak požádat o navýšení stávající půjčky, případně o zcela novou půjčku (to může být procesně jednodušší).