Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18260, Nebankovní půjčka a bonita žadatele

Nebankovní půjčka a bonita žadatele, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.6.2022 Půjčka

Zdravim, chci se zeptat zda-li je mozne, aby mi nebankovni společnost schvalila a vyplatila pujcku bez dolozeni prijmu ve vysi 12 000 Kc na 1 mesic, kde byl problem s pozdnim splacenim castky u zadatele a mesic na to kde se zadatel dostal během mesice do minusu na svem bankovním účtu a po vyrovnani znovu schvalili a vyplatili stejnou castku bez dolozeni prijmu a s pozdnim splacenim prvni pujčky. Je narizene exekucni rizeni legalni!? Zadatel ma navíc negativní zaznamy v registrech dluzniku a vsechny ostatni bankovni i nebankovni spolecnosti jeho zadosti odmitly. Dekuji.

Dobrý den,

dle Zákona o spotřebitelském úvěru má věřitel povinnost před poskytnutím půjčky ověřit bonitu žadatele. Rozsah ověřování stanoven není. Máte-li pocit, že byla bonita dlužníka ověřena nedostatečně, můžete se domáhat zrušení úvěrové smlouvy soudní cestou.