Jak získat zpět své peníze a chránit se před dalšími ztrátami? Poraďte, jak postupovat!

Pokračování dotazu č. 5001: Ještě bych se rád doptal, na koho se mám obrátit, abych své peníze dostal zpět. Jak mám postupovat? Mám jít na policii? Na soud? Napsat exekutorovi dopis? Prosím poraďte. Je zde další termín mého důchodu a obávám se, že bude stržena neoprávněně další částka. Děkuji vám.

Dobrý den,

kontaktujte exekutora a požadujte okamžité ukončení exekuce a navrácení neoprávněně stržených peněz. Určitě Vám bude vyhověno (pokud nikoliv, bude třeba se svých práv domáhat soudní cestou).