Jak se zbavit exekucí po skončení insolvence?

Dobrý den, jsem rok po skončení insolvence a stále jsem evidována se třemi exekucemi v exekučním registru. Dokonce mi jeden exekutor pozastavil účet s tím, že si musím zažádat o ukončení exekuce a ani když jsem mu poslala soudní zápis, tak mi nechtěl uvolnit prostředky z účtu. Uvolnil je až po té, co se do případu vložila insolvenční správkyně, jinak bychom neměli ani na jídlo. Zadal jsem si proto výpis z exekucí a na něm jsou stále tři exekuce, které jsou z období insolvence, tedy už oddlužené. Jak mám teď postupovat? Děkuji

Dobrý den,

máte samozřejmě pravdu, po zdárně dokončené insolvenci jste očištěna od všech dluhů a veškeré Vaše minulé nesplacené závazky a exekuce jsou prominuty. Doporučuji zaslat exekutorům soudní potvrzení o ukončeném osobním bankrotu, na základě čehož musí ihned ukončit veškeré exekuce.