Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #10857, Odklánění majetku před exekutory

Odklánění majetku před exekutory, Exekuce a insolvence

Pokračování dotazu č. 10849: Mužů se tedy zeptat, jak odkloním majetek před věřiteli v exekuci na přítelkyni? Jít za nějakým advokátem který se zabývá čím? Volal jsem notáři, ale ten to nedělá. Tak kdo to dělá? Potřebuji to udělat rychle, děkuji.

Dobrý den,

je zbytečné obvolávat notáře či advokáty. Podobně jako Vám nikdo slušný nebude asistovat s vykrádáním banky či distribucí drog, tak Vám nikdo nebude pomáhat s odkláněním majetku před věřiteli. Postavte se k problému čelem a své dluhy splaťte nebo požádejte o osobní bankrot. Ani jiný majetek nemá smysl na nikoho převádět. Každý si Vás prolustruje v exekučním rejstříku a nic (auto, nemovitost, atd.) od Vás nekoupí, protože by o to mohl obratem přijít.