Co znamená, že odměny nebudou strhávány po dalších 6 měsíců? Dotaz končí v květnu.

Pokračování dotazu č. 8385: Dobrý den, 6 měsíců x 1 638 Kč je necelých 10 000 Kč a zbylých 3 000 Kč je pravděpodobně záloha na odměnu za přezkum pohledávek. A ještě posledních dotaz - co to tedy pro nás znamená? Že po dalších 6 měsíců si odměny strhávat nebude když si je strhla teď? Ono nám to v květnu končí. Moc děkuji za odpovědi.

Dobrý den,

pokud Vám insolvence v květnu končí, tak pohledávky byly pravděpodobně přezkoumány již dávno před lety (a další odměna za jejich přezkum by účtována být neměla). Při čerpané záloze by samozřejmě nemělo docházet k duplikované platbě během příštích měsíců. Pro více informací kontaktujte svého ins. správce, který by Vám měl přesně sdělit další podrobnosti.