Odměna za sepsání návrhu, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jak je to s placením za sepsání návrhu insolvence? Právník si ji bude přihlašovat do insolvence? Měsíční odměny insolvenčního správce - jestliže se platí již při zahájení insolvencniho řízení a nákladů insolvencniho správce za přezkum pohledávek. Jde mi o to jestli se toto vše bude strhávat až že splátek insolvence nebo zda to po mne může být vyžadováno jako platba mimo splátky insolvence? Děkuji

Dobrý den,

odměna za sepsání návrhu na insolvenci je regulována státem (pro jednotlivce max. 4 000 Kč bez DPH, pro manželé max. 6 000 Kč bez DPH) a měla by být placena z insolvence formou přihlášené pohledávky. Problém je, že za těchto podmínek (které jsou velmi nepříznivé pro kohokoliv, kdo by Vám službu "sepsání návrhu" poskytl) možná nenajdete nikoho, kdo by Vám návrh sepsal. Odměna insolvenčního správce se hradí z insolvence.