Jaké jsou další postupy po ukončení konkurzu a jaké jsou možnosti při osobním bankrotu?

Dobrý den, prošla jsem konkurzem jako podnikatel, který byl v listopadu 2017 ukončen. Mám ještě projít osobním bankrotem, protože všechny mé dluhy nebyly v průběhu konkurzu uhrazeny prodejem mého majetku a srážek ze mzdy. Podle novely Insolvenčního zákona, jaké budou další postupy? Jaké mám možnosti? Zůstatek činí 2.054000 Kč Děkuji za odpověď

Dobrý den,

jestliže nestíháte splácet své závazky, můžete požádat o osobní bankrot. Soud Vám vyhoví, jestliže zvládnete během následujících 5 let uhradit min. 30% dluhu.