Peníze nepřišly, Platba

16.12.2022 Platba

Dobrý den, prosím o pomoc. 15.11. 2022 jsem poslal peníze své ženě na Ukrajinu - 10 tisíc korun. Ale peníze manželce nepřišly. Manželka šla do své banky, tam se podívali a řekli, že peníze na jejím účtu nejsou. Šel jsem do své banky RB tady v Česku a tam mi řekli, že všechno je správně a peníze se poslaly. Řekli, že požádají o dohledání peněz, protože jsou pravděpodobně stále v České republice, ale odpověď jsem od banky nedostal. Už měsíc mi říkají, že peníze ještě nemohou najit. Chci vědět, co mám dělat dál?

Dobrý den,

podejte své české bance (RB) oficiální reklamaci - na vyřízení reklamace bude mít banka 30 dnů. Případný spor s bankou můžete zdarma řešit přes Finančního arbitra.