Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #21364, Platba na účet PayPal

Platba na účet PayPal, Platba

8.5.2023 Platba

Dobrý den, minulý týden 2.5. jsem ze svého účtu poslala na svůj účet u PayPal určitou částku. Do této doby však částka na tento účet nedorazila, asi jsem udělala nějakou chybu při poslání, nejspíš jsem nezadala ID. Chci se zeptat, je-li možné peníze které mi odešly získat zpátky. Děkuji

Dobrý den,

velmi pravděpodobně jste nezadala identifikační ID vašeho účtu. Platba tak dorazila na sběrný účet PayPal, ale PayPal nemohl peníze připsat na Vás účet (bez ID nevěděl, komu peníze patří). Kontaktujte prosím přímo PayPal - společně platbu dohledáte a přiřadíte na Váš účet.