Platba z UK a sort code, Platba

6.4.2019 Platba

Dobry den, potrebuji prevest penize z anglicke banky do Ceske sporitelny a sice prostrednictvim internetoveho bankovnictvi. K tomu je zapotrebi jednak sort code Ceske sporitelny ve formatu XX-XX-XX a take cislo uctu sporitelny v 8mi-mistnem formatu. Vsichni znalci na ktere jsem se obratil se shoduji, ze tyto udaje nejsou treba, ze jsou jen pro mistni potreby v UK. Bohuzel to ale potrebaje. Pokud tato cisla neuvedu, system mne stale vraci a nepusti dale. Prosim vas o laskave sdeleni, kde bych uvedena cisla nasel. Musi to prece nekde byt, snad nejsem sam kdo chce neco prevest do Ceske sporitelny. Dekuji

Dobrý den,

tyto údaje se používají pouze pro domácí platby v rámci UK. Pro zahraniční platby potřebujete znát naopak IBAN svého účtu u ČS (můžete si vygenerovat zde) a SWIFT/BIC kód ČS (GIBACZPX). Zvolte v internetovém bankovnictví vaší anglické banky "zahraniční platbu".