Podvody BitcoinEra, Podvod

22.10.2021 Podvod

Dobrý den, asi před rokem se mi na Facebooku ukázalo, že má matka sdílela reklamu na stránku BitcoinEra. Řekl jsem si, že když to sdílela mamka, tak to podvod nebude a zaregistroval jsem se. Asi 10 minut potom se pod sdíleným příspěvkem objevil komentář, jakože od mojí mamky, ale psal to někdo kdo pořádně neuměl česky a navíc to byl chlap. To jsem si uvědomil, že se jedná o podvod. Bylo už ale pozdě. Žádné peníze ani doklady jsem jim neposlal, ale můj telefon, e-mail a jméno už měli. Také jsem jim v telefonu potom sdělil věk (což bylo 17 v té době) a asi adresu (s tou si nejsem uplně jistý). To že mi bylo 17 jim bylo uplně jedno. Ta ženská mi jenom řekla, že zná starší a dál mi nabízela jejich služby. Vždy jsem jim řekl, že nic nechci a na e-maily nereagoval. Oni potom přestali. Ale asi před dvěma týdny znovu začali. Bylo to už moc, tak jsem si změnil číslo. E-maily ale stále chodí, což by mi bylo jedno, ale dnes mi přišel e-mail, na kterém byl počátek e-mailové adresy mého bratra. V té je i jeho jméno. Vůbec netuším kde to sebrali a udělalo se mi z toho opravdu špatně. Připadám si jako kdyby mě někdo stalkoval. Je to strašný pocit. Nevíte jestli mně nebo mé rodině něco hrozí? Asi ne, ale já se cítím fakt strašně. Děkuji

Dobrý den,

Vám ani vaší rodině nic nehrozí, jméno, email ani telefon nikterak zneužitelné nejsou. BitcoinEra je podvod, není to skutečný broker ani se nejedná o reálné investice. Cílem podvodníků je z Vás pouze vytáhnout peníze. Email označte za spam, hovory z jejich čísel si zablokujte a budete mít klid.