Má cenu žádat o půjčku 370 tisíc u banky, pokud bydlím se svým rodičem a mám již existující kreditní úvěr?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.10.2022 Půjčka

Dobrý den, potřeboval bych si půjčit 370 tisíc a zajímalo by mě, zda má cenu to vůbec u banky zkoušet. Je mi 27 let a bydlím společně se svým otcem v domě, který má ve svém vlastnictví (nevím, zda to není problém, že bydlím s rodičem). Mám smlouvu na dobu neurčitou a můj měsíční příjem je 22-23 tisíc čistého. Mám tedy ještě kreditní úvěr ve výši 50tisic, ale ten řádně splácím a zbývá mi doplatit už jen 25 tisíc. Děkuji za případnou odpověď.

Dobrý den,

bydlení doma s rodiči určitě není překážkou pro získání půjčky. Měsíční splátka půjčky 370 000 Kč na 7 let vychází při RPSN 6,9% na 5 566 Kč. Na splátky všech úvěrů můžete měsíčně dávat max. 50% svých příjmů. I se splácením kreditního úvěru byste tak na půjčku mohl těsně dosáhnout (případně byste mohl požádat o nižší částku). Doporučuji náš srovnávač půjček.