Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3681, Potvrzení a zaplacení dluhu

Potvrzení a zaplacení dluhu, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.7.2017 Půjčka

Dobrý den, mám pro Vás velký dotaz. Před týdnem mi byla ukradená kabelka s dokumenty. Měla jsem tam potvrzení o zaplacení svých některých dluhů na pokladně České spořitelny. Dá se požádat u banky o kopii potvrzení o zaplacení na základě čísla účtu, na který byly poslané peníze a variabilního symbolu? Moc děkuji.

Dobrý den,

určitě ano, banka uhrazený dluh samozřejmě eviduje a kdykoliv o tom může vystavit potvrzení. Každá půjčka, kreditní karta či hypotéka má svůj úvěrový účet (obdoba běžného účtu), kde např. při půjčce 20 000 Kč začínáte se stavem -20 000 Kč a splátkami snižujete negativní stav účtu na nulu. Banka eviduje všechny pohyby na úvěrovém účtu a je tak možné kdykoliv nahlédnout na libovolnou část historie účtu.