Práce ve financích po exekuci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, přítelkyně pracuje na poště, má zkoušky z pojištění atd. Na pozici se dostane, pokud nebude dlužník, nebude mít exekuce, atd. V exekuci není 2,5 roku, kdy jsem ji vyplatil za dluhy bývalého manžela. Bude mít problém získat tuto pozici? Neměla problém s půjčkou 300 000 Kč, kterou řádně platí ČSOB na rekonstrukci. Ono je problém, že na téhle pozici informaci nedostane, každý mluví jinak. Co má to říkáte Vy? Moc děkuji za zprávu.

Dobrý den,

přijde na to, o jakou pozici přesně se vaše přítelkyně bude ucházet a jaké má na tuto pozici nároky zaměstnavatel (s ohledem na platnou legislativu, která např. u finančních poradců vyžaduje spolehlivost, atd.).