Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20581, Přeplatila jsem vysoce nebankovní půjčku

Přeplatila jsem vysoce nebankovní půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.2.2023 Půjčka

Dobrý den, jedné společnosti jsem dlužila a splácela, ale dlužná částka byla 30 tis. a já už zaplatila 99 tis. Předala jsem to advokátovi. Byla podepsána dohoda o narovnání. Domluvené finance, které byly nad rámec půjčky a úroků, společnost vyplatila zpět. Jenže nyní v zákaznickém účtu svítí pohledávka odprodána. Může to společnost i vzhledem k dohodě odprodat inkasní agentuře ačkoliv v dohodě je, že tímto narovnáním jsou veškeré závazky narovnány? Děkuji

Dobrý den,

pokud byla uzavřena dohoda o narovnání závazků s tím že už nikomu nic nedlužíte, není co přeprodávat inkasní agentuře. Potřebujete půjčit peníze? Půjčte si je v bance s úrokem 5-15%. Nebankovní půjčky přeplácené o více než 300%, advokát, dohody o narovnání, přeprodej pohledávek inkasní agentuře - toto vše jste si mohla ušetřit. Nebankovní půjčky Vám štěstí nepřinesou.