Příjmy a výdaje na účtu, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, když se podívám na celkový stav účtu, jak je možné, že mám větší výdaje jak příjmy třeba o 10 000 Kč na běžném účtu bez přečerpání? Je možné, že banka nezapočítá všechny příjmy? Děkuji

Dobrý den,

banka počítá určitě všechny příchozí a odchozí transakce, je zcela vyloučeno, že by něco chybělo. Příjmy a výdaje se obvykle zobrazují za určité období (např. poslední měsíc či rok). Je proto možné, že ve Vámi zvoleném období byly výdaje vyšší než příjmy. Tento rozdíl byl na vrub Vašeho předchozího zůstatku na účtu (který na počátku sledovaného období nebyl pravděpodobně nulový).