Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #7407, Protáčení životního pojištění finančním poradcem

Protáčení životního pojištění finančním poradcem, Pojištění

Životní pojištění od expertů
31.8.2019 Pojištění

Dobry den, rada bych se zeptala na produkt zivotniho pojisteni. Dva roky mame jako rodina uzavrenou zivotni pojistku (na manzela), nyni me zkontaktoval financni poradce, pres ktereho byla smlouva uzavrena s tim, ze jsou na trhu vyhodnejsi produkty, nez ten nas. Proto bych se chtela zeptat, zda je pro nas opravdu vhodne smlouvu menit, nebo jestli je to vyhodne hlavne tim, ze bude poradce dostavat znovu provizi. Rada se na nabidku podivam, ale jelikoz celkem tlacil jiz po telefonu na zruseni a uzavreni nove pojistky, chci se predem informovat, zda v tom neni nejake riziko. Dekuji

Dobrý den,

toto tzv. protáčení životních pojištění je vůbec nejhorší možnou lumpárnou finančních poradců na hranici podvodu. Životní pojištění je samo o sobě pro Vás nejhorší možný produkt, kde Vám peníze nebudou přibývat, ale mizet. Finanční poradci mají z životního pojištění extrémně vysokou provizi (100-200% Vámi zaplaceného ročního pojistného). Dva roky jste si posílali peníze na životní pojištění - schválně se zeptejte, kolik činí zůstatek Vašeho pojištění k dnešnímu dni - bude to kolem nuly, protože jste právě doplatili provizi svého skvělého poradce. Pojištění zrušte a již nikdy více si nenechte radit se svými penězi od finančních poradců. A doporučuji shlédnout dokument o finančním poradenství Rada nad zlato.