Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6047, Půjčí mi banka ve zkušební době?

Půjčí mi banka ve zkušební době?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.2.2019 Půjčka

Dobrý den, je zde nějaká možnost si půjčit částku 125-150 tis. Kč, pokud jsem ještě do konce měsíce března ve zkušební době? Mohu k doložení příjmů ukázat zatím pouze dvě výplaty s čistým příjmem 17 500 Kč. Půjčka spěchá, dalo by se nějakou bankou domluvit nebo je to ztráta času?

Dobrý den,

ve zkušební době Vám nikdo nepůjčí, neboť můžete dostat výpověď na hodinu bez udání důvodu. Z čeho byste pak úvěr splácel? Ve Vašem zájmu doporučuji s půjčkou vyčkat do konce zkušební doby.