Jak získat půjčku a zbavit se exekuce? Zkušený názor na situaci cizince s exekucí na platu

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.8.2020 Půjčka

Dobry den, rad bych dostal od Vas odborny nazor, zda by mi nekdo poskytl pujcku v moji situaci nebo existuje alternativni reseni. Jsem cizinec s trvalym pobytem v CR. Jsem zamestnany na HPP a DPP. Mam dolozitelny prijem (pracocni smlouva, vyplatni pasky apod.). Mam exekuci na plat, kdy mi kazdy mesic zamestnavatel strhava cca 6 000 Kc z 30 000 Kc. Celkova castka na exekuci byla 670 000 Kc a uz zbyva jen 320 000 Kc - pote mam 2. exekucni rizeni cekkem 11 000 Kc od dopravniho podniku. Rad bych si vzal pujcku, abych mohl doplatit zbytek a zbavil se exekucniho rizeni, je to mozne vubec? Dekuji predem za Vasi radu.

Dobrý den,

v exekuci Vám nikdo peníze nepůjčí (ani na vyplacení dluhů z exekuce). Po ukončení exekuce půjčku bohužel nezískáte ani dalších 3-5 let. Pokud by bylo současné splácení exekucí nad Vaše síly, mohl byste požádat o osobní bankrot, ve kterém stačí 5 let splácet min. 2 200 Kč měsíčně a po té Vám je zbytek prominut (splatíte-li během 3 let min. 60%, pak insolvence končí již po 3 letech).