Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #22512, Půjčili mi peníze, přestože jsem nebyl schopen splácet

Půjčili mi peníze, přestože jsem nebyl schopen splácet, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.12.2023 Půjčka

Dobrý den, od roku 2020 jsem si bral nebankovní i bankovní půjčky. Teď už to nezvládáme splácet a mám jich spoustu a tenhle měsíc mne i tak půjčili, když jsem si nebankovní společnosti zablokoval. Mám půjčku u Moneta Money Bank 250 tisíc a 130 tisíc Raifky a asi nových 7 nebankovních půjček. Mám zkusit vyhledat odbornou právní pomoc a domáhat se soudní cestou zneplatnění úvěrových smluv od počátku, neboť věřitelé velmi pravděpodobně porušili Zákon o úvěru a neprověřili to?

Dobrý den,

pokud nebankovní poskytovatelé porušili povinnost plynoucí ze Zákona o spotřebitelském úvěr a neprověřili dostatečně vaši bonitu, domáhejte se zneplatnění úvěrových smluv na nebankovní půjčky od počátku.