Půjčka kamarádovi, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.10.2022 Půjčka

Dobrý den, známý mi dluží 62 000 Kč. Nesplácí. Nejdřív se pouze vymlouval, teď už ani nereaguje na zprávy. Jak z něho peníze dostat?

Dobrý den,

dluh doporučuji vymáhat soudní cestou. Půjčování peněz je velmi náročná disciplína, přenechte ji bankám. Poskytovatel půjčky má dnes mnoho povinností - před půjčením peněz se musí přesvědčit, že dlužník bude schopen splácet (kontrola úvěrové historie, příjmů, registrů, atd.). V průběhu splácení je třeba neustále kontrolovat insolvenční rejstřík a případně včas přihlásit svou pohledávku.