Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #9172, Půjčka na založení společnosti

Půjčka na založení společnosti, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.3.2020 Půjčka

Dobrý den, chtěl bych založit společnost s.r.o. za účelem nákupu a prodeje zemědělských komodit. Potřebuji ovšem finanční prostředky. Můžete mi prosím nabídnout max. výši finančních prostředků, kterou mi můžete poskytnout? Děkuji.

Dobrý den,

peníze na založení společnosti a rozjezd podnikání si můžete půjčit jako fyzická nebo právnická osoba. U fyzické osoby by se jednalo o spotřebitelský úvěr nebo americkou hypotéku (úvěru se zástavou nemovitosti). Jako právnická osoba úvěr nyní spíše nezískáte, neboť banky půjčují peníze firmám jen na základě doložitelných finančních výsledků (které nyní ještě nemáte). Max. výše úvěru (půjčka nebo hypotéka) se bude odvíjet od vašich průměrných příjmů za posledních 3-12 měsíců.